Frazy powiązane z filmem:

After 5 Na zawsze Cały Film (2023) • Online • Gdzie obejrzeć

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film After 5 Na zawsze po szybkiej rejestracji

After 5 Na zawsze

After 5 Na zawsze

Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: After 5 Na zawsze
Tytuł oryginalny: After Everything

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2023 | 13.09.2023

Czas trwania: 93 min.

Ocena: 7.0

Gatunek:


After 5 Na zawsze cały film jest piątą i ostatnią częścią z serii After, opartej na bestsellerowych powieściach Anny Todd. Produkcja jest kontynuacją After 4. Bez siebie nie przetrwamy i opowiada o dalszych losach Tessy Young (Josephine Langford) i Hardina Scotta (Hero Fiennes-Tiffin), którzy muszą zmierzyć się z przeszłością, zdradą i niepewną przyszłością. Film został wyreżyserowany przez Castille Landon, która napisała również scenariusz na podstawie książki Todd.

Fabuła całego filmu After 5 Na zawsze

W całym filmie After 5, Hardin próbuje zapomnieć o Tessie i skupić się na pisaniu kolejnej powieści. Jego droga krzyżowa zaprowadzi go do Lizbony, gdzie spotka się z tajemniczą Natalie (Mimi Keene), która ma dla niego wyzwanie. Tymczasem Tessa zajmuje się swoją karierą i nowymi znajomościami. Czy losy bohaterów znów się skrzyżują? Czy będą w stanie odzyskać zaufanie i miłość?

Reżyseria i scenariusz

Reżyserką i scenarzystką jest Castille Landon, która wcześniej zajmowała się również adaptacją After 4. Landon jest młodą i utalentowaną filmowczynią, która ma na swoim koncie kilka filmów niezależnych i telewizyjnych. W wywiadzie dla portalu Deadline Landon powiedziała, że jej celem było stworzenie filmu wiernego książce, ale jednocześnie nowoczesnego i atrakcyjnego dla widzów. Landon chwaliła również współpracę z Anną Todd, która była zaangażowana w proces twórczy i doradzała jej w kwestiach dotyczących postaci i fabuły.

Obsada filmu After 5 Na zawsze cda

W rolach głównych After 5 Na zawsze cda powracają Josephine Langford jako Tessa Young i Hero Fiennes-Tiffin jako Hardin Scott. Oboje aktorzy zdobyli uznanie i sympatię fanów za swoje wiarygodne i emocjonalne kreacje bohaterów z serii After. W filmie występują również Cora Kirk jako Emery, Jessica Webber jako Nora, Paul S. Tracey jako Christian Vance oraz inni znani z poprzednich części aktorzy, tak jak Dylan Sprouse czy Candice King.

Dramat romantyczny

After 5 cały film jest dramatem romantycznym skierowanym do młodego widza, który lubi historie o burzliwej miłości, namiętności i dramacie. Jest to nie tylko prosta opowieść o dwojgu zakochanych ludziach, ale także o ich dojrzewaniu, podejmowaniu trudnych decyzji i radzeniu sobie z konsekwencjami swoich wyborów. Porusza on również tematy takie jak rodzina, przyjaźń, kariera czy wierność sobie i innym. Obraz również wysoką jakość produkcji, dobrą muzykę i piękne zdjęcia.

Czy warto obejrzeć After 5. Na zawsze online?

After 5 Na zawsze online jest godnym zwieńczeniem serii After, która zyskała sobie wielu fanów na całym świecie. Obraz jest wierny książce i zadowoli zarówno czytelników, jak i nowych widzów. Historia jest emocjonująca, wzruszająca i pełna niespodzianek, pokazuje, że miłość nie jest łatwa, ale warto o nią walczyć. Jest to również dobrze zrealizowany i zagrany przez utalentowanych aktorów film. After 5 cda warto obejrzeć, jeśli lubisz historie o prawdziwej miłości, która przetrwa wszystko. Jeśli szukasz podobnych filmów do „Czas krwawego księżyca” sprawdź nasze propozycje na filmaza.pl.

Inne filmy z serii After

Reżyser

Obsada

Mimi Keene isNathalie
Nathalie
Stephen Moyer isChristian Vance
Christian Vance
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Arielle Kebbel isKimberly Vance
Kimberly Vance
Carter Jenkins isRobert Freeman
Robert Freeman
Rob Estes isKen Scott
Ken Scott

Mogą Ci się spodobać

Johnny
Luther: Zmrok
Oszustwo
Miało Cię nie być
Missing
Pierwszy gol
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
Silent Twins
Bękart
Jeszcze przed Świętami
Randka, bez odbioru
Mulan