Frazy powiązane z filmem:

Barbie Cały Film (2023) • Online • Gdzie obejrzeć

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Barbie po szybkiej rejestracji

Barbie

Barbie

Twoja ocena: 0
1 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Barbie
Tytuł oryginalny: Barbie

Kraj produkcji: Wielka Brytania, USA

Premiera: 2023 | 19.07.2023

Czas trwania: 114 min.

Ocena: 7.1Barbie, najbardziej uwielbiana (i jednocześnie krytykowana) lalka na świecie, powraca na wielki ekran w filmie reżyserki Gret Gerwig. Premiera całego filmu Barbie zaplanowana jest na 21 lipca 2023. Po długim oczekiwaniu, otrzymaliśmy wreszcie pełny zwiastun filmu, który ostatecznie ujawnił nam kilka szczegółów fabuły.

Fabuła

Barbie (Margot Robbie) jest idealną lalką, która żyje w idealnym świecie pełnym idealnych mieszkańców. Jednak pewnego dnia Barbie doznaje kryzysu egzystencjalnego i zaczyna zadawać sobie pytania o swoją tożsamość i cel życia. Nie czuje się już spełniona ani szczęśliwa w swoim bajkowym środowisku. Postanawia więc opuścić swój świat i udać się do prawdziwego świata ludzi, gdzie liczy na to, że odkryje siebie na nowo i znajdzie prawdziwą miłość. Jednak nie wszystko jest takie proste, jak się wydaje. Barbie musi zmierzyć się z wieloma trudnościami i wyzwaniami, które stawia przed nią rzeczywistość. Czy Barbie poradzi sobie w nowym świecie? Czy spotka swojego wymarzonego Kena (Ryan Gosling)? Czy odnajdzie swoje prawdziwe powołanie?

Wybitna obsada filmu Barbie cda

Margot Robbie, znana z takich filmów jak „Babylon”, „Jestem najlepsza” czy „Legion Samobójców”, wciela się w postać Barbie. Robbie nie tylko gra główną rolę w filmie, ale również jest producentką. W roli Kens bez wątpienia zachwyci nas Ryan Gosling.

Obsada filmu Barbie cda jest naprawdę imponująca. Issa Rae wciela się w postać Barbie, która jest prezydentem. Kate McKinnon występuje jako Barbie, która zawsze jest w szpagacie. Inni aktorzy, tak jak America Ferrera i Will Ferrell, grają postacie ludzkie. Michael Cera z kolei wciela się w postać Allana, jedynego męskiego bohatera wśród lalek, który nie jest Kenem. Emerald Fennell wciela się w postać Midge, żony Allana, która jest w ciąży. Natomiast Helen Mirren jest narratorką filmu.

Fascynujące pytania w Barbie cały film

Barbie cały film stawia przed bohaterką trudne pytania dotyczące życia, śmierci i jej ciała. W pełnym zwiastunie możemy zobaczyć, jak Barbie opuszcza swoje schronienie w „Krainie Barbie” i stawia pierwszy krok w prawdziwym świecie. Na swojej podróży zadaje wiele ważnych pytań, zatrzymując przy tym swoich przyjaciół.

Jedno z nich brzmi: „Czy kiedykolwiek myślicie o śmierci?”. Fabuła filmu Barbie obiecuje nam wiele śpiewu, tańca i jasnych kolorów.

W wywiadzie z Vogue, reżyserka Greta Gerwig i aktor Ryan Gosling podzielili się niektórymi spostrzeżeniami na temat postaci Barbie i Kena w filmie. Barbie będzie doświadczać trudnej rzeczywistości bycia seksualizowaną wbrew jej woli. Zwiastun sugeruje również, że postać Ferrella, dyrektora generalnego Mattela, będzie pełnić rolę antagonisty.

Soundtrack, który porwie podczas seansu Barbie online

Zwiastun filmu Barbie online ujawnił również, jakie artystki i artyści znajdą się na ścieżce dźwiękowej filmu. Będą to m.in. Ice Spice, Dua Lipa, Lizzo, Khalid oraz sam Gosling. Soundtrack z filmu Barbie zostanie wydany 21 lipca, równocześnie z premierą filmu.

Dom marzeń Barbie

W czerwcu, magazyn Architectural Digest podzielił się z fanami spojrzeniem do środka Domu Marzeń Barbie. Jak się okazuje, w domu Barbie znajdują się zarówno przedmioty fizyczne, jak i naklejki, które nadają mu klimat zabawki Mattela. Przykładowo, Barbie ma zjeżdżalnię w swojej sypialni, którą używa rano, aby ześlizgnąć się do basenu. Jednak woda w basenie Barbie to tylko naklejka, ponieważ w Krainie Barbie nie ma żadnych rzeczywistych elementów.

Różne odcienie różu, które można zobaczyć wokół domu Barbie, były tak ważne, że ekipa miała wiele spotkań, aby omówić kolor. W domu Barbie znajduje się bar i magiczna szafa, która codziennie wybiera dla niej strój i zakłada go. Wszyscy w Krainie Barbie mają przezroczyste domy, aby mogli ze sobą rozmawiać. Dodatkowo, Barbie i jej przyjaciółki nie muszą schodzić po schodach, aby dostać się do samochodów – unoszą się do nich.

Podsumowanie

Barbie to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego lata. Ekscytująca obsada, intrygująca fabuła i fascynujący soundtrack sprawiają, że jest to produkcja, na którą warto czekać. Premiera filmu Barbie już 21 lipca – nie możemy się doczekać!

Reżyser

Greta Gerwig
Reżyser

Obsada

Mogą Ci się spodobać

Łut szczęścia
Psi Patrol: Film
Alibi.com 2
My i wy
Millerowie
Król Lew
Rodzinne Rewolucje
Avengers: Czas Ultrona
Bros
Toy Story 4
To
Forever Young