Frazy powiązane z filmem:

Civil War Cały Film (2024) • Online • Gdzie obejrzeć

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Civil War po szybkiej rejestracji

Civil War

Civil War

Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Civil War
Tytuł oryginalny: Civil War

Kraj produkcji: Wielka Brytania, USA

Premiera: 2024 | 12.04.2024

Czas trwania: 109 min.Civil War cały film to dzieło Alex Garlanda, reżysera i scenarzysty, którego znamy z takich filmów jak „Ex Machina” czy „Anihilacja”. „Civil War” to coś więcej niż kolejny film akcji – to przemyślana opowieść, która zanurza nas w alternatywną rzeczywistość Stanów Zjednoczonych, ogarniętych drugą wojną domową.

Fabuła Civil War cały film

Film opowiada historię grupy dziennikarzy, którzy przemierzają Stany Zjednoczone w czasach eskalującej wojny domowej między rządem a separatystycznymi „Siłami Zachodnimi”, na czele z Teksasem i Kalifornią. To nie tylko podróż przez geograficzny krajobraz Ameryki, ale przede wszystkim przez krajobraz polityczny i emocjonalny kraju pogrążonego w chaosie.

Civil War cały film

Gwiazdorska obsada

W roli głównej widzimy Kirsten Dunst, która wciela się w postać reportera. Obok niej na ekranie pojawiają się takie nazwiska jak Wagner Moura, Stephen McKinley Henderson, Cailee Spaeny, Jesse Plemons oraz Nick Offerman, wcielający się w rolę prezydenta Stanów Zjednoczonych. Film, z produkcją na poziomie 50 milionów dolarów, jest najdroższym projektem w dorobku A24, co zapowiada nie tylko wysoką jakość wizualną, ale i produkcję na wielką skalę.

Perspektywa reżysera

Garland, znany ze swojego unikalnego podejścia do science fiction i tematów dystopijnych, określił „Civil War” jako dzieło towarzyszące jego wcześniejszemu filmowi „Men”. Reżyser podkreśla, że film, osadzony w niedalekiej przyszłości, jest alegorią naszych obecnych podzielonych czasów. Ciekawostką jest, że zdjęcia do filmu kręcone były w Atlancie, Filadelfii oraz Londynie, co dodaje międzynarodowego charakteru tej amerykańskiej opowieści.

Znaczenie Civil War online

Civil War online to zapowiedź kinowej podróży, która obiecuje nie tylko akcję i dramat, ale przede wszystkim refleksję nad kierunkiem, w jakim podąża współczesny świat. Jest to film, który z pewnością wywoła wiele emocji i dyskusji, stając się ważnym punktem w filmowej narracji 2024 roku.

Mogą Ci się spodobać

Pierwszy dzień mojego życia
Wonder Woman
Pies
After 2
Dzika noc
Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia
X-Men Geneza: Wolverine
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
The Ministry of Ungentlemanly Warfare
Avengers: Koniec gry
Igrzyska śmierci: Ballada Ptaków i Węży
Priscilla