Frazy powiązane z filmem:

Jak ukradłem 100 milionów Cały Film (2024) • Online • Gdzie obejrzeć

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Jak ukradłem 100 milionów po szybkiej rejestracji

Jak ukradłem 100 milionów

Jak ukradłem 100 milionów

Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Jak ukradłem 100 milionów
Tytuł oryginalny: Jak ukradłem 100 milionów

Kraj produkcji: Polska

Premiera: 2024 | 09.02.2024

Czas trwania: 95 min.Zacznijmy od tego, że Jak ukradłem 100 milionów cały film nie pozwala na nudę. Reżyser Michał Węgrzyn wziął na warsztat scenariusz Kacpra Szymańskiego i stworzył historię, która trzyma w napięciu, ale też nie raz wywoła uśmiech na twarzy. Główny bohater, Ed, w którego wciela się Antoni Królikowski, to postać z wieloma twarzami. Ma pieniądze, urodę i inteligencję, ale jego życie to nieustanny wyścig. Z jednej strony świat stoi przed nim otworem, z drugiej – każdy jego krok może być krokiem za daleko​​​.

Kryminalna intryga z nutą humoru

Fabuła filmu to mieszanka kryminału z komedią, co nie jest łatwym połączeniem, ale tutaj wydaje się idealnie zbalansowane. Ed ma na koncie kradzież 100 milionów, co samo w sobie jest już wystarczająco intrygujące, ale to dopiero początek. Kiedy dowiadujemy się, że ma spędzić rok w więzieniu, a swojej narzeczonej wmówił wyjazd służbowy do Nowego Jorku, fabuła zaczyna gęstnieć. Jak można sobie wyobrazić, kłamstwa mają krótkie nogi, a prawda zawsze wychodzi na jaw – pytanie tylko, w jak spektakularny sposób to się stanie​​​.

Jak ukradłem 100 milionów cały film

Obsada, która gwarantuje rozrywkę

W filmie „Jak ukradłem 100 milionów” nie brakuje znanych twarzy. Obok Królikowskiego pojawiają się Mateusz Damięcki, Małgorzata Socha, Michał Żebrowski i Tomasz Oświeciński. Każda z tych postaci wnosi do historii coś unikalnego, tworząc barwny i dynamiczny świat, w którym Ed musi się odnaleźć. To właśnie te interakcje między postaciami dodają filmowi smaku i sprawiają, że jest on tak przyjemny w odbiorze​​​.

Jak ukradłem 100 milionów cały film – Podsumowanie

Jak ukradłem 100 milionów cały film zainteresuje miłośników dobrego kina. Nie tylko ze względu na ciekawą fabułę i świetne wykonanie, ale także przez to, jak reżyser i scenarzysta bawią się konwencją, łącząc elementy kryminału z komedią. Jest to dzieło, które pokazuje, że polskie kino ma się dobrze i potrafi zaskoczyć. „Jak ukradłem 100 milionów” to przepis na udany wieczór, pełen śmiechu, napięcia i zaskakujących zwrotów akcji. Zatem, jeśli szukacie filmu, który zabierze Was w niezapomnianą podróż – właśnie go znaleźliście​​.

Mogą Ci się spodobać

Szybcy i Wściekli
Renfield
RoboCop
Rango
Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
Kingsman: Tajne służby
John Wick 3
Kolejny film o Boracie
Strachy na psiaki
John Wick 4
RED 2
Bez litości 3