Frazy powiązane z filmem:

Meg 2: Głębia Cały Film (2023) • Online • Gdzie obejrzeć

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Meg 2: Głębia po szybkiej rejestracji

Meg 2: Głębia

Meg 2: Głębia

Twoja ocena: 0
10 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Meg 2: Głębia
Tytuł oryginalny: Meg 2: The Trench

Kraj produkcji: Chiny, USA

Premiera: 2023 | 02.08.2023

Czas trwania: 116 min.

Ocena: 6.6Czy jesteście gotowi na kolejną dawkę adrenaliny i emocji związanych z walką z prehistorycznym potworem z głębin oceanu? Jeśli tak, to zapewne z niecierpliwością oczekujecie na Meg 2 cały film, kontynuacji hitu z 2018 roku “Meg”.

Meg 2: Głębia to film science fiction akcji w reżyserii Bena Wheatleya, na podstawie powieści “The Trench” Steve’a Altena z 1999 roku. W rolach głównych ponownie zobaczymy Jasona Stathama jako ratownika nurkowego Jonasa, Wu Jinga jako badacza oceanu Zhang’a, Siennę Guillory jako jego córkę Suyin, Cliffa Curtisa jako przyjaciela Jonasa Maca, Skyler Samuels jako naukowca Melissanthi, Page Kennedy’ego jako DJ-a i Sergio Peris-Menchetę jako żołnierza.

Przygoda i zagrożenie w głębinach oceanu – cały film Meg 2

Cały film Meg 2 rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach z pierwszej części, kiedy to Jonas i jego przyjaciele pokonali gigantyczną rekina megalodona. Tym razem Jonas i Zhang prowadzą odważną misję badawczą w najgłębszych zakamarkach oceanu, gdzie odkrywają tajemniczą szczelinę pełną nieznanych gatunków zwierząt. Ich wyprawa zamienia się w koszmar, kiedy napotykają na niebezpieczną operację górniczą, która zagraża ich misji i zmusza ich do walki o przetrwanie. Nie tylko muszą stawić czoła kolosalnym rekinom megalodonowi, ale także bezwzględnym rabusiom środowiska naturalnego. Czy naszym bohaterom uda się wydostać z tej pułapki i uratować ocean przed zagładą?

Wizja i talent twórców filmu Meg 2 online

Reżyserem filmu Meg 2 online jest Ben Wheatley, znany z takich filmów jak “Free Fire”, “High-Rise” czy “Rebecca”. Wheatley powiedział w jednym z wywiadów, że jego celem jest „szanowanie Meg i upewnienie się, że to świetny film o Meg” oraz nadanie mu własnego stylu. „To okazja do robienia akcji na tak niewiarygodnie wielką skalę, że to po prostu niewiarygodne”, dodał Wheatley. „Od robienia Free Fire, które było dla mnie spełnieniem wszystkich marzeń pod względem akcji, to jest po prostu niesamowite. I robiąc scenopisy do tego, myśląc i mówiąc ‘Och’, to jest … Czuję wielką odpowiedzialność za to, żeby dostarczyć wszystkim wielbicielom dużych rekinów.” Scenariusz do filmu napisali Jon Hoeber, Erich Hoeber i Dean Georgaris, którzy również pracowali nad pierwszą częścią.

Jak prezentuje się obsada?

W filmie “Meg 2: Głębia” powrócą znani nam już aktorzy z pierwszej części oraz pojawią się nowe twarze. Oto niektórzy z nich:

  • Jason Statham jako Jonas – odważny i doświadczony ratownik nurkowy, który pokonał megalodona w poprzednim filmie. Tym razem musi stawić czoła kolejnym potworom z głębin i ochronić ocean przed eksploatacją.
  • Wu Jing jako Zhang – chiński badacz oceanu i przyjaciel Jonasa. Jest ojcem Suyin i dziadkiem Meiying. Współpracuje z Jonasem w misji badawczej w szczelinie oceanicznej.
  • Sienna Guillory jako Suyin – córka Zhang’a i była partnerka Jonasa. Jest ekspertką od zwierząt morskich i matką Meiying. Pomaga Jonasowi i Zhang’owi w walce z megalodonami i górnikami.
  • Cliff Curtis jako Mac – nowozelandzki przyjaciel i współpracownik Jonasa. Jest lojalny i odważny. Towarzyszy Jonasowi w jego przygodach i nie boi się ryzyka.
  • Skyler Samuels jako Melissanthi – młoda i ambitna naukowczyni, która bierze udział w misji badawczej w szczelinie oceanicznej. Jest fascynowana nieznanymi gatunkami zwierząt i chce je zbadać.
  • Page Kennedy jako DJ – zabawny i pełen życia członek załogi statku badawczego. Jest odpowiedzialny za muzykę i humor na pokładzie. Nie przepada za rekinami i często wpada w kłopoty.
  • Sergio Peris-Mencheta jako Martinez – hiszpański żołnierz i najemnik, który pracuje dla firmy górniczej. Jest bezwzględny i chciwy. Nie dba o środowisko naturalne ani o ludzkie życie. Stanowi głównego antagonistę filmu.

Film akcji z przesłaniem ekologicznym – Meg 2 cda

Meg 2 cda jest nie tylko filmem akcji z elementami science fiction i horroru, ale także filmem ekologicznym, który porusza ważne tematy związane z ochroną oceanu i jego mieszkańców. Film pokazuje piękno i różnorodność życia morskiego, ale także zagrożenia, jakie niesie ze sobą ludzka ingerencja i eksploatacja. Film ma na celu uświadomić widzom, jak ważne jest dbanie o naszą planetę i jej zasoby naturalne, oraz jak wiele możemy stracić, jeśli tego nie zrobimy.

Film “Meg 2: Głębia” jest także filmem pełnym napięcia, emocji i spektakularnych efektów specjalnych. Film zapewnia widzom wiele scen akcji, walki, pościgów i eksplozji, które trzymają w napięciu do samego końca. Film wykorzystuje nowoczesne technologie i grafikę komputerową, aby stworzyć realistyczne i przerażające obrazy gigantycznych rekinów megalodonów oraz innych nieznanych stworzeń z głębin oceanu. Film jest przeznaczony dla fanów dużych dawek adrenaliny i mocnych wrażeń.

“Meg 2: Głębia” – film, który nie zawiedzie fanów rekinów i nie tylko

“Meg 2: The Głębia” to film, który z pewnością zadowoli fanów pierwszej części i wszystkich, którzy lubią oglądać widowiskowe i ekscytujące filmy o rekinach i innych potworach z oceanu. To film, który nie tylko dostarczy Wam wielu wrażeń i przygód, ale także zainspiruje Was do refleksji nad stanem naszego środowiska naturalnego i jego ochroną. To film, który łączy w sobie akcję, science fiction, horror i ekologię w niebanalny i oryginalny sposób. To film, który warto obejrzeć w kinie i poczuć się jak na dnie oceanu.

Inne filmy z serii The Meg

Mogą Ci się spodobać

Zwierzaki na resorach
Hotel Transylwania 2
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
Top Gun: Maverick
Shrek
Indiana Jones i ostatnia krucjata
Biały szum
Zadziwiający kot Maurycy
Teściowie 2
Nazywam się Vendetta
Naznaczony
Opętana