Frazy powiązane z filmem:

Monkey Man Cały Film (2024) • Online • Gdzie obejrzeć

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Monkey Man po szybkiej rejestracji

Monkey Man

Monkey Man

Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Monkey Man
Tytuł oryginalny: Monkey Man

Kraj produkcji: Kanada, Singapur, USA

Premiera: 2024 | 05.04.2024

Czas trwania: 113 min.

Gatunek:


„Monkey Man” to pełne akcji dzieło, które oznacza reżyserski debiut Deva Patela. W tej ekscytującej opowieści, Patel nie tylko reżyseruje, ale i wciela się w główną rolę, wplatając w narrację bogate wątki zemsty i sprawiedliwości. Fabuła skupia się na bohaterze, zwanym Kid, który rusza na krucjatę przeciwko skorumpowanym liderom, odpowiedzialnym za śmierć jego matki i wykorzystywanie bezbronnych. Twórcy, w tym Patel, Paul Angunawela i John Collee, zadbali o to, by historia trzymała w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Monkey Man cały film

W obsadzie „Monkey Man” znaleźli się również tacy aktorzy jak Sharlto Copley, Pitobash, Sobhita Dhulipala, co zapewnia różnorodność i głębię postaciom. Film, którego początkowo prawa nabyło Netflix, zyskał na znaczeniu dzięki Jordanowi Peele, który postanowił, że zasługuje na kinowy debiut. Dzięki temu, „Monkey Man” ujrzy światło dzienne w kinach 5 kwietnia 2024 roku, co czyni go jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów roku.

Choreografia walki, stworzona przez Brahim Chaba, wprowadza widza w świat intensywnych i zapierających dech w piersiach scen akcji, co jest znakiem rozpoznawczym filmu. „Monkey Man” to nie tylko historia o zemście, ale także głębsze przesłanie o walce z niesprawiedliwością i obronie tych, którzy nie mogą bronić się sami.

Mogą Ci się spodobać

Skyfall
Czarny Telefon
Dzika noc
Love Lies Bleeding
Barbarzyńcy
Dogman
Niesamowity Spider-Man 2
Sisu
Avengers: Wojna bez granic
Goście
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Iron Man