Frazy powiązane z filmem:

Na pokuszenie zła Cały Film (2022) • Online • Gdzie obejrzeć

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Na pokuszenie zła po szybkiej rejestracji

Na pokuszenie zła

Na pokuszenie zła

Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Na pokuszenie zła
Tytuł oryginalny: Spoonful of Sugar

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2022 | 24.09.2022

Czas trwania: 94 min.

Ocena: 5.9

Gatunek:


„Na pokuszenie zła cały film to fascynujący film, który łączy w sobie elementy horroru i thrilleru psychologicznego, prowadząc widza przez mroczny labirynt ludzkiego umysłu i rodzinnych sekretów. Reżyseria Mercedes Bryce Morgan i scenariusz Leah Saint Marie tworzą niezapomnianą, niepokojącą atmosferę, a aktorzy tak jak Morgan Saylor (Millicent) i Danilo Crovetti (Johnny) wnoszą do filmu niezwykłą głębię.

Fabuła skupia się na Millicent, studentce medycyny, która opiekuje się Johnny’m, chłopcem z ciężkimi alergiami, który musi nosić specjalny kombinezon przypominający strój astronauty. Millicent, eksperymentująca z mikrodawkami LSD, wchodzi w świat rodziny Johnny’ego, gdzie odkrywa ich mroczne tajemnice. Jej postać ewoluuje w przerażającą postać, której motywacje stopniowo się odkrywają.

Na pokuszenie zła cały film

Film eksploruje tematy zdrowia psychicznego, rodzicielstwa i seksualności w sposób, który daje widzom wiele do przemyśleń. Znacząca jest także oprawa wizualna i dźwiękowa filmu, która wzmacnia nastrój niepokoju i napięcia.

Chociaż Na pokuszenie zła online nie wprowadza rewolucji w gatunku horroru, oferuje solidną i porywającą historię, która z pewnością zainteresuje miłośników tego gatunku. Reżyseria Morgan wyróżnia się na tle innych produkcji, a scenariusz Saint Marie skłania do refleksji nad granicami normalności i szaleństwa.

Mimo pewnych niedoskonałości, film stanowi interesującą propozycję dla osób poszukujących psychologicznego thrillera opartego na napięciu i rozbudowanej fabule postaci. Z jego mieszanką niepokojącej atmosfery, mocnych występów aktorskich i intrygujących tajemnic, „Na pokuszenie zła” jest godnym uwagi dziełem dla fanów horroru poszukujących czegoś wyjątkowego

Mogą Ci się spodobać

Skinamarink
Halloween II
Halloween
Halloween Zabija
Obecność 2
Halloween
Pajęczyna
Rodzina Addamsów 2
Martwe zło: Przebudzenie
Naznaczony
Piła
Obecność 3: Na Rozkaz Diabła