Frazy powiązane z filmem:

Road House Cały Film (2024) • Online • Gdzie obejrzeć

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Road House po szybkiej rejestracji

Road House

Road House

Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Road House
Tytuł oryginalny: Road House

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2024 | 08.03.2024

Czas trwania: 114 min.

Gatunek:


Ponad trzy dekady po premierze oryginalnego „Road House”, klasyka kina akcji z lat 80., Hollywood postanowiło tchnąć nowe życie w tę kultową historię. W reżyserii Douga Limana, znanego z takich hitów jak „Na skraju jutra” i „Pan i Pani Smith”, nowa odsłona „Road House” obiecuje być czymś więcej niż zwykłym remakiem. Główną rolę przejął Jake Gyllenhaal, co już samo w sobie jest wielką obietnicą. W połączeniu z nowoczesnym podejściem do opowiadania historii i starannie dobraną obsadą, „Road House” zapowiada się na ekscytującą podróż pełną akcji, emocji i niespodziewanych zwrotów akcji.

Road House 2024 cały film

„Road House” (2024) to prawdziwy rollercoaster emocji, z Jake’em Gyllenhaalem w roli głównej, który wciela się w postać byłego zawodnika UFC. Akcja toczy się w burzliwym barze na Florydzie, gdzie nic nie jest takie, jakie się wydaje. Film został wyreżyserowany przez Douga Limana, znanego z dynamicznego podejścia do akcji i głęboko rozwiniętych postaci. Za scenariusz odpowiadają Anthony Bagarozzi i Chuck Mondry, którzy dostarczyli historię pełną zwrotów akcji i napięcia. „Road House” to nie tylko akcja i walki, ale również skomplikowane relacje międzyludzkie i ciekawe postacie, które wnoszą do opowieści głębię i niuanse.

Produkcja filmu przeszła długą drogę, zaczynając od pierwszych prób MGM w 2013 roku, aż po finalizację projektu przez Amazon Studios w 2022 roku. Obsada została starannie dobrana, łącząc doświadczenie i świeżość, z udziałem takich gwiazd jak Daniela Melchior, Billy Magnussen i Conor McGregor. Zdjęcia realizowane były w malowniczej Dominikanie, co dodaje filmowi egzotycznego uroku.

Muzykę do filmu skomponował Christophe Beck, zastępując wcześniejszego kompozytora Volker Bertelmanna, co obiecuje emocjonującą i porywającą ścieżkę dźwiękową. Premiera „Road House” zaplanowana jest na platformę Prime Video 21 marca 2024 roku, co jest wydarzeniem wyczekiwanym przez fanów kina akcji i miłośników talentu Gyllenhaala

Mogą Ci się spodobać

Wyspa tajemnic
X-Men
Fuks 2
Szybcy i Wściekli 9
Hobbit: Pustkowie Smauga
X-Men: Apokalipsa
Drive
Wszystko wszędzie naraz
Jeden gniewny człowiek
Pajęczyna
Warcraft: Początek
Mission: Impossible III