Frazy powiązane z filmem:

Tylko nie ty Cały Film (2023) • Online • Gdzie obejrzeć

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Tylko nie ty po szybkiej rejestracji

Tylko nie ty

Tylko nie ty

Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Tylko nie ty
Tytuł oryginalny: Anyone But You

Kraj produkcji: Australia, USA

Premiera: 2023 | 21.12.2023

Czas trwania: 104 min.

Ocena: 7.4

Gatunek:


Tylko nie ty” to film, który w swojej istocie jest komedią romantyczną z nutą orzeźwiającej zabawy. Opowiada o parze, Bea i Ben, których pierwsza randka przemienia się z czaru w chłód, aż do momentu, gdy los ponownie ich łączy na weselu w Australii. W tej nieoczekiwanej sytuacji postanawiają udawać parę, co prowadzi do serii zabawnych i niespodziewanych wydarzeń.

Sydney Sweeney i Glen Powell wcielają się w główne role Bea i Bena, tworząc dynamiczny duet. Ich charyzmatyczna gra aktorska dodaje filmowi życia i humoru. Reżyseria Willa Glucka nadaje ton, mieszając lekkość komedii z głębią emocji, które przemawiają do serc widzów.

Film z pewnością wprowadzi widzów w świat pełen humoru, namiętności i przewrotnych zwrotów akcji. Sceneria Sydney dodaje filmowi wyjątkowego uroku, a całość opowiada o miłości, przyjaźni, i tym, jak nieoczekiwane sytuacje mogą zmienić nasze życie.

Dzięki takim elementom, „Tylko nie ty” wydaje się być idealnym wyborem dla fanów komedii romantycznych oraz dla tych, którzy szukają lekkiej, ale i znaczącej rozrywki​

Mogą Ci się spodobać

Renfield
Apokawixa
Udając gliniarzy
Kocha, lubi, szanuje
Piękna i Bestia
Dobrzy nieznajomi
Toy Story 4
Naprzód
Uwierz w Mikołaja
Klątwa Bridge Hollow
Ślub doskonały
After 5 Na zawsze