Frazy powiązane z filmem:

Wyfrunięci Cały Film (2023) • Online • Gdzie obejrzeć

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Wyfrunięci po szybkiej rejestracji

Wyfrunięci

Wyfrunięci

Twoja ocena: 10
7.7 3 głosy

Informacje o filmie:


Tytuł: Wyfrunięci
Tytuł oryginalny: Migration

Kraj produkcji: USA, Kanada, Francja

Premiera: 2023 | 06.12.2023

Czas trwania: 83 min.

Ocena: 7.8Wyfrunięci cały film to nadchodząca amerykańska komedia animowana w reżyserii Benjamina Rennera, współreżyserowana przez Guylo Homsy i napisana przez Mike’a White’a. Produkcją zajmuje się studio Illumination, a dystrybucją Universal Pictures. W filmie głosów użyczyli Kumail Nanjiani, Elizabeth Banks, Awkwafina, Keegan-Michael Key, David Mitchell, Carol Kane, Casper Jennings, Tresi Gazal i Danny DeVito. Opowieść śledzi losy rodziny kaczek, która próbuje przekonać swojego nadopiekuńczego ojca do wyprawy życia i podjęcia próby migracji z Nowej Anglii, przez Nowy Jork, aż do Jamajki. Illumination ogłosiło Wyfruniętych w lutym 2022 roku, z Rennerem, Homsy i White’em jako reżyserem, współreżyserem i scenarzystą. Renner, który wcześniej tworzył filmy animowane tradycyjnie, miał za zadanie dostosować swój prosty styl rysunkowy do filmu animowanego komputerowo. W zatrudnieniu Rennera szef studia i producent Chris Meledandri starał się skupić na wizji twórcy projektu w porównaniu z ostatnimi filmami Illumination. Muzykę do filmu skomponuje John Powell, oznaczając to jego drugą współpracę z Illumination po filmie Lorax (2012). Premiera „Wyfruniętych” zaplanowana jest na 22 grudnia 2023 roku w Stanach Zjednoczonych.

Fabuła filmu Wyfrunięci

Rodzina kaczek Mallard jest trochę w marazmie. Podczas gdy tata Mack jest zadowolony z tego, że może bezpiecznie pływać ze swoją rodziną po stawie w Nowej Anglii na zawsze, mama Pam chce coś zmienić i pokazać swoim dzieciom – nastoletniemu synowi Daxowi i kaczątku Gwen – cały szeroki świat. Po tym, jak na ich staw spada rodzina migrujących kaczek z ekscytującymi opowieściami o odległych miejscach, Pam namawia Macka na rodzinny wyjazd, przez Nowy Jork, do tropikalnej Jamajki. Kiedy kaczki Mallard zmierzają na południe na zimę, ich starannie ułożone plany szybko się komplikują. Doświadczenie to zainspiruje ich do poszerzenia horyzontów, otwarcia się na nowych przyjaciół i osiągnięcia więcej niż kiedykolwiek sądzili, że jest możliwe, ucząc ich przy tym więcej o sobie nawzajem – i o sobie samych – niż kiedykolwiek wyobrażali sobie.

Kogo usłyszymy w Wyfrunięci cda

W obsadzie głosowej filmu Wyfrunięci cda znaleźli się:

  • Kumail Nanjiani jako Mack, nerwowy ojciec kaczek Mallard
  • Elizabeth Banks jako Pam, odważna i błyskotliwa matka kaczek Mallard
  • Awkwafina jako liderka nowojorskiego gangu gołębi
  • Keegan-Michael Key jako Delroy, tęskniący za domem papuga z jamajskim akcentem zamknięta w manhattańskiej restauracji
  • David Mitchell jako jogiczny lider farmy kaczek
  • Carol Kane jako Erin, czapla, którą kaczki Mallard zaprzyjaźniają się w swojej podróży
  • Caspar Jennings jako Dax, pewny siebie i niespokojny syn kaczek Mallard
  • Tresi Gazal jako Gwen, niewinna i urocza córka kaczek Mallard

Produkcja

Wyfrunięci jest pierwszym filmem reżyserowanym przez Benjamina Rennera dla studia Illumination. Renner jest znany z tworzenia filmów animowanych tradycyjnie, takich jak Ernest i Celestyna (2012) i Wielka Wymiana Zwierzaków (2017). W lutym 2022 roku Illumination ogłosiło, że Renner będzie reżyserował film o rodzinie kaczek, która próbuje podjąć próbę migracji.

Renner współpracował z Guylo Homsy jako współreżyserem i Mike’em White’em jako scenarzystą. Homsy był wcześniej animatorem w Illumination, a White jest znanym scenarzystą i aktorem, który napisał takie filmy jak Szkoła rocka (2003) i Emoji: Film (2017). 

Renner miał za zadanie dostosować swój prosty i ręcznie rysowany styl do filmu animowanego komputerowo. Powiedział, że chciał zachować swoją wizję artystyczną i nie ulegać presji technologii. Z pomocą zespołu Illumination stworzył film, który wygląda jak jego rysunki ożywione na ekranie. Powiedział, że był pod wrażeniem możliwości technicznych studia i jego umiejętności tworzenia realistycznych środowisk i efektów .

Muzykę do filmu skomponuje John Powell, który wcześniej współpracował z Illumination przy filmie Lorax (2012). Powell jest również znany z tworzenia muzyki do takich filmów animowanych jak Shrek (2001), Jak wytresować smoka (2010) i Rio (2011).

Premiera całego filmu Wyfrunięci

Cały film Wyfrunięci ma swoją premierę zaplanowaną na 22 grudnia 2023 roku w Stanach Zjednoczonych. Film będzie dystrybuowany przez Universal Pictures. Pierwszy zwiastun filmu został opublikowany w lipcu 2023 roku. Zwiastun przedstawia główne postacie i ich osobowości, a także pokazuje niektóre z przygód, które przeżyją w swojej podróży. Zwiastun kończy się hasłem “Zanurz się w nową przygodę”. Film jest reklamowany jako zabawna i wzruszająca opowieść o rodzinie, przyjaźni i odkrywaniu siebie.

Oczekiwania wobec Wyfrunięci online

Wyfrunięci online jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów animowanych roku 2023. Film ma potencjał stać się hitem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych widzów. Film ma wiele atutów, takich jak oryginalna historia, sympatyczne postacie, dowcipny humor, piękna animacja i znakomita muzyka. Produkcja może również przyciągnąć fanów twórczości Benjamina Rennera i Mike’a White’a, którzy są uznawani za utalentowanych i kreatywnych twórców filmowych.

Reżyser

Obsada

Kumail Nanjiani isMack Mallard (voice)
Mack Mallard (voice)
Elizabeth Banks isPam Mallard (voice)
Pam Mallard (voice)
Caspar Jennings isDax Mallard (voice)
Dax Mallard (voice)
Tresi Gazal isGwen Mallard (voice)
Gwen Mallard (voice)
Awkwafina isChump (voice)
Chump (voice)
Carol Kane isErin (voice)
Erin (voice)
Keegan-Michael Key isDelroy (voice)
Delroy (voice)
Danny DeVito isUncle Dan (voice)
Uncle Dan (voice)
David Mitchell isGooGoo (voice)
GooGoo (voice)
Isabela Merced isKim (voice)
Kim (voice)

Mogą Ci się spodobać

W nowym zwierciadle: Wakacje
Teściowie 2
Będzie lepiej
The Palace
Psi Patrol: Wielki film
Zły Mikołaj 2
Renfield
Pogromcy duchów
Misja Mumia 2
Dream Scenario
Duże Dzieci
DC Liga Super-Pets