Jakie filmy warto obejrzeć w 2023 roku?

Maciek Sztac9 listopada, 2022

Rok 2023 zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza nowe rozdanie w branży filmowej. Następny rok będzie wielkim rokiem dla kinomaniaków. Już teraz mamy kilka tytułów, na które warto czekać. Oto kilka najbardziej wyczekiwanych filmów w 2023 roku.

Ant-Man i osa: Kwantomania

Cały film Ant-Man i osa: Kwantomania to nadchodząca trzecia odsłona franczyzy „Ant-Man”. W filmie Scott Lang (Paul Rudd) zostaje zwerbowany przez doktora Hanka Pyma (Michael Douglas) i Hope van Dyne (Evangeline Lilly), aby ponownie przywdziać kombinezon Ant-Mana i powstrzymać nowe zagrożenie: Kwantomanię.
Kwantomania to grupa super-złoczyńców, którzy okiełznali moc Quantum Realm. Przewodzi im Kang Zdobywca (Jonathan Majors), podróżujący w czasie superzłoczyńca, który chce zniewolić całą ludzkość.
Aby powstrzymać Kwantomanię, Scott i Hope muszą połączyć siły z Osą (Hannah John-Kamen) i nowym sojusznikiem, Billem Fosterem ( Laurence Fishburne).

Shazam! Gniew bogów

Bardzo oczekiwany sequel Shazam! w końcu nadszedł. Shazam! gniew bogów rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach z pierwszego filmu. Billy Batson (Asher Angel) jest teraz nastolatkiem i rodzina Shazam osiadła w ich nowym życiu. Ale wszystko nie jest dobrze, ponieważ starożytne zło zostało uwolnione i przychodzi po Billy’ego.
Film Shazam! Fury of the gods to pełna akcji jazda z dreszczykiem, która utrzyma cię na krawędzi twojego siedzenia. Jest to również rozgrzewająca serce opowieść o rodzinie, przyjaźni i znalezieniu swojego miejsca na świecie. Jeśli kochałeś pierwszy Shazam!, to nie będziesz rozczarowany sequelem.

John Wick 4

Czwarta odsłona franczyzy – John Wick 4 cały film jest obecnie w fazie rozwoju, a filmowanie rozpoczęło w 2021 roku. W filmie ponownie wystąpi Keanu Reeves jako tytułowy bohater, a jego reżyserem będzie Chad Stahelski.
Seria John Wick stała się znana ze stylowych i brutalnych sekwencji akcji, a czwarty film z pewnością dostarczy więcej tego samego. Z Stahelskim u steru, fani mogą spodziewać się kolejnej wizualnie oszałamiającej i emocjonującej jazdy.

Szybcy i wściekli 10

W miarę zbliżania się daty premiery filmu online Szybcy i wściekli 10, fani nie mogą się doczekać, jak zakończy się ta seria. Seria filmowa jest jedną z najbardziej udanych w ostatnich latach, a każda jej odsłona bije rekordy kasowe.
Przy tak dużych oczekiwaniach nie dziwi fakt, że fani już spekulują o tym, że 10. film będzie największym i najlepszym z dotychczasowych. czy będzie w stanie sprostać hype’owi? Czas pokaże.

Transformers: Przebudzenie Bestii

Minęła dekada od ostatniego filmu z serii „Transformers”, ale Autoboty i Decepticony wracają do akcji w Transformers: Przebudzenie Bestii. W nowym filmie pojawia się zupełnie nowa obsada bohaterów, w tym Optimus Prime i Bumblebee, którzy walczą o kontrolę nad planetą Cybertron.
W „Przebudzenie bestii”, Autoboty i Decepticony są zamknięte w desperackiej walce o kontrolę nad Cybertronem, domowym światem Transformerów. Z pomocą ludzi, Autoboty muszą powstrzymać Decepticony przed przejęciem Cybertronu i zniewoleniem Transformerów.
„Transformers: Przebudzenie bestii” to pierwszy film z nowej trylogii „Transformers” i z pewnością będzie to dzika jazda. Więc zapnij pasy i przygotuj się na trochę akcji z robotami.

The Flash

Chociaż niedawno ogłoszono, że cały film the Flash zostanie przesunięty do 2023 roku, fani wciąż z niecierpliwością czekają na jego premierę. Film, który pierwotnie miał ukazać się w 2022 roku, został opóźniony z powodu pandemii. Jednak teraz, gdy produkcja wreszcie się rozpoczyna, fani są podekscytowani, widząc, co ten film ma w zanadrzu.
Flash jest jednym z najpopularniejszych superbohaterów, a jego solowy film był bardzo oczekiwany. Film wyreżyseruje Andy Muschietti, aw roli Flasha zagra Ezra Miller. Z gwiazdorską obsadą i ekipą, Flash z pewnością będzie jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2023 roku.

Oppenheimer

Cały Film Oppenheimer w reżyserii Christopher Nolan to wyjątkowy film dokumentalny, który przybliża życie i dzieło wybitnego naukowca J. Roberta Oppenheimera. Nolan porusza wiele ważnych tematów, takich jak etyka i odpowiedzialność naukowców, a także konsekwencje ich działań. Dzięki świetnej reżyserii i aktorstwu film jest niezwykle sugestywny i przekonujący.

Igrzyska śmierci: Ballada Ptaków i Węży

Igrzyska śmierci: Ballada Ptaków i Węży online to filmowa adaptacja bestsellerowej powieści o tym samym tytule autorstwa Suzanne Collins. Akcja filmu rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym co roku odbywa się transmitowana w telewizji impreza „Igrzyska śmierci”, w której 24 trybutów lub uczestników musi walczyć na śmierć i życie. Film opowiada historię jednej z trybut, Katniss Everdeen, która postanawia zbuntować się przeciwko rządowi i walczyć o własne przetrwanie.

Czy zgadzacie się z tą listą najbardziej oczekiwanych filmów w 2023 roku? A może macie jakieś własne sugestie?

Ostatnie wpisy na blogu

Kategorie
Udostępnień0